Analistler Bu 3 Altcoin İçin Boğa Hedeflerini Verdiler!

Kripto analisti Lockridge Okoth, bir düşüş testinden sonra yüzde 20’lik bir yükseliş öngörüyor. Analist ayrıca SUI için yukarı yönlü bir hamle bekliyor. Analist Chris Burniske ise Solana’nın yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Analistlerin bu 3 altcoin için tahminlerini okuyucularımız için derlerdik.

APT fiyat tahmini: Altcoin fiyatı 20,40 dolara gidiyor!

Aptos fiyatı, 17,04 dolarlık %78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesi nedeniyle dirençle karşılaştı. Bu yüzden, daha fazla kazanç elde etmeye hazırlanıyor. APT holderlarının gözleri 20,40 dolar aralığının en yüksek seviyesinde. Bununla birlikte, bu hedef olası alıcı tükenmesi nedeniyle ertelenebilir. Bunu, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) yatay hareketinden görüyoruz. Ayrıca, hacim göstergesinin azalan boyutları da bunu vurguluyor.

Bununla birlikte Aptos fiyatı, bir sonraki yükselişten önce en kritik Fibonacci düzeltme seviyesi olan %61,8’i 14,40 dolarda test edebilir. Bu alıcı sıkışıklığı seviyesinin yeniden test edilmesi, boğalar arasında daha güvenli bir alım olarak sunulacak daha fazla alım emri açmaya yönelik daha fazla inancı teşvik edebilir. APT boğaları, piyasada güçlü bir varlık göstermeye devam ediyor. Bu da daha fazla yukarı yönlü olasılıkları artırıyor. Aptos fiyatının 20,40 dolar hedefine ulaşması, mevcut seviyelerin yaklaşık %20 üzerinde bir tırmanış anlamına gelecektir.

APT/USDT 1 haftalık grafik

Bununla birlikte, %61,8 Fibonacci düzeltmesi pes ederse işler değişir. Altcoin fiyatı bunun altına düşerse, düşüş trendinin 12,55 dolardaki %50 seviyesine kadar uzanması mümkün. Haftalık zaman diliminde bu seviyenin altında bir kırılma ve kapanış, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu, mevcut seviyelerin yaklaşık %25 altını masaya getirecektir.

SUI fiyat tahmini: Altcoin fiyatının yeni bir zirve kaydetmesi mümkün!

Sui fiyatı yükselen paralel kanalın orta çizgisinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Birden fazla teknik gösterge yükseliş görünümüne işaret ediyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) daha yüksek zirveler ve daha yüksek dipler kaydetmeye devam ediyor. Bu da yükselen momentuma işaret ediyor. RSI ayrıca sinyal hattının sarı bandının üzerinde hareket ediyor. Hacim göstergesi ise büyük bir çubuk gösteriyor. Bu yükseliş nüansları, Awesome Osilatörünün (AO) artan hacimleriyle vurgulanarak yükseliş tezini güçlendiriyor.

Artan alım baskısı, altcoin fiyatının 2,1829 dolarlık direnci aşarak bunun üzerinde daha yüksek bir aralık kaydetmesine yardım edebilir. Bu durumda tokenin potansiyel olarak 2,5000 dolar eşiğini aşması mümkün. Sui fiyatını aşağıdan takip eden 50, 100 ve 200 günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA’lar) SUI boğalarının yenilenmesi gerektiğinde olası geri dönüş noktaları sağladığından aşağı yönde de güçlü bir destek var.

SUI/USDT1 günlük grafik

Diğer taraftan, satış baskısı artarsa Sui fiyatı düşecektir. Böylece, kanalın merkez çizgisi nedeniyle desteği kaybedecektir. Bu durumda, potansiyel olarak 50 günlük SMA ile 1,6964 dolardaki yatay çizgi arasındaki birleşmeye kadar bir bacak uzatacaktır. Günlük zaman diliminde bu seviyenin altında bir kırılma ve kapanış, yükseliş tezini geçersiz hale getirecektir.

SOL fiyat tahmini: Yakında ATH’ı görmesi mümkün, sonra…

Analist Chris Burniske, Solana’nın yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Solana’nın piyasa değeri şu anda 84,53 milyar dolar. Burniske, Solana’nın BNB’den daha iyi performans göstererek stablecoin’ler hariç üçüncü büyük kripto varlık olacağını belirtiyor. Analist ayrıca, kripto piyasalarında yükselişin devam ettiğini söylüyor. Ancak beklentileri makul düzeyde tutmanın önemli olduğunu vurguluyor.

Örneğin, BTC’nin 200.000 dolar seviyesine ulaşmasını bekleyen bir kişinin bu durumu mantıklı bir çerçevede değerlendirmesi gerektiğini belirtiyor. Benzer şekilde, Solana’nın mevcut 192 dolarlık fiyatının, gelecekte 1.000 dolara ulaşması bekleniyorsa, bu durumun büyük bir artışı temsil etmeyeceğini ifade ediyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

Çoğunlukla, bu genişleme için en büyük katlar geride kaldı. (…) 200.000 dolardaki BTC = 70.000’den 2,86 kat. BTC 2022 dip = 15.500 dolar, yani zaten 4,52 katına çıktık. Yükseliş, ama mantık çerçevesinde. Ya da şu anda 192 dolar olan SOL’u ele alalım. 2022’deki ~8 dolarlık dip seviyesinden 24 katına çıktı. SOL’un 1.000 dolara ulaşmasını bekliyorsanız (yükseliş tahmini), o zaman buradan 5,2 katına çıkmasını istiyorsunuz demektir.

Kaynak: Chris Burniske

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x